Froma 1996’da Abdullah Zekeriya ÇELİK tarafından kurulduğundan bu yana, koku ve lezzetleri sizin için tasarlıyor ve üretiyor. En çok da mutlu olmak için.

Esans ve aroma konusundaki heyecanımızı, emeğimizi sizlerle paylaşıyor, aromatiklerle yaşıyoruz. Tutkumuz en butik olmak. Kuruluşumuzdan bu yana bu hedefe giden yolda çok ilklere imza attık.

Sadece yeşili gören gözlerle değil Yeşilin tonlarını seçebilenlerle çalışıyoruz. Moda peşinden koşmakla yetinemeyiz; Moda yaratıyoruz. Yetişmiş eleman yok diye sızlanmak yerine sektöre kıymetli insan kaynağı yetiştiriyoruz.
 

Büyüyoruz ancak yaşlanmıyoruz.Misyonumuz;
Kaynaklarımızı etkin kullanarak ve teknolojiyi yakından takip ederek sektöre uygun, güvenilir, çevreye duyarlı ve rekabet edebilir kalitede esans ve aroma ürünlerini; miktar, termin, fiyat bazında esnek üretim yapabilme avantajı ile sunmak. Müşterilerimizin değişen gereksinimlerine, öncü ve yaratıcı özgün tasarımlarla çözümler geliştirmek. Yaşamdan keyif almanın ana unsurlarından koku ve tat alma duyusunun, tüketici tercihlerindeki etkisinin farkında olarak hayatın her alanına güzellik katmak. Yaratıcı bir sektörde bulunmanın getirdiği iş tatminini, vizyonumuz bağlamında çoğalan çalışanlarımız ile birlikte artırarak sosyal barışa katkı sağlamak.

Vizyonumuz;
Yönetim politikamıza uygun olarak vizyonumuzun temelini “global referans marka olmak” düşüncesi oluşturur.

Politikamız;
Tüm iş arkadaşlarımızla birlikte ürettiğimiz yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle sektörümüzde edindiğimiz bilgi ve deneyimi kullanarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların beklenti ve isteklerini her defasında ve zamanında karşılamak, Değer yaratma gücümüzü artırmak için şirket içinde ve dışında, ulusal ve uluslararası alanda kuvvetli iletişim ve iş birliği kurmak, Sorumluluğumuzdaki tüm kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, insan sağlığı ve çevrenin en önemli değerimiz olduğu bilinciyle üretmek, Tüm süreçlerimizi, paydaşlarımızın maksimum faydasını hedefleyerek tasarlamak, uygulamaya almak, sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, Başarının, Froma kültürünü, değerlerini, ilkelerini ve etik anlayışını benimseyen, değişim ve gelişime açık, şirket kural ve prosedürlerini bilen, tümüne sahip çıkan iş arkadaşlarımızın varlığı ile sağlanacağının bilincinde onların potansiyellerini ortaya çıkaracak ve kullanmalarını sağlayacak ortam yaratmaktır.

Değerlerimiz;
Yenilikçi ve yaratıcı fikirler üretmek, Kaynakları en doğru şekilde değerlendirmek ve verimli kullanmak, süreçleri en iyi şekilde yönetmek, Doğal kaynakları israf etmeden, çevre ve doğaya duyarlı, en değerli varlığımız insana gereken özeni göstererek, insan sağlığını koruyarak üretim yapmak, Kurumsal yönetim ilkelerini her şeyin üstünde tutan, etik kurallar ve kanunlara saygılı iş anlayışı ile hep daha iyisini üretmek, Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi ortak payda edinmek, Yüksek motivasyonla, zevk alarak, keyifle çalışmak, Ortak hedeflerimizi ekip olarak hep birlikte gerçekleştirmek. Bilgimizi, becerimizi, deneyimimizi ve ilgimizi paylaşmak, yardımlaşmak, iş birliğiyle başarıyı birlikte yakalamak.